Районні літні сільські спортивні ігри Вінниччини 2019 року

Вороновицька ОТГ висловлює велику вдячність команді спортсменів, які відстоювали честь селища в районних літніх сільських іграх Вінниччини 2019 року.

17 лютого Вінницькою районною державною адміністрацією, Всеукраїнською фізкультурно-спортивною федерацією «Колос» Вінницького району та відділом освіти районної державної адміністрації проводилися змагання з шахів та шашок в індивідуальному заліку.

Команду Вороновицької ОТГ представляли:

  • Возний Леонід Антонович;
  • Даровенко В’ячеслав Васильович;
  • Гринь Тетяна Ігорівна;
  • Чоботар Вікторія Вікторівна.

Переможцями та призерами змагань стали:

Возний Леонід –І місце з шашок серед чоловіків;

Чоботар Вікторія –І місце з шахів серед жінок;

Гринь Тетяна –ІІ місце з шашок серед жінок

 

23 березня Вінницькою районною державною адміністрацією, Всеукраїнською фізкультурно-спортивною федерацією «Колос» Вінницького району та відділом освіти районної державної адміністрації проводилися змагання з настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту, перетягування канату в Писарівській сільській раді.

До участі в змаганнях запрошені спортсмени збірної команди Вороновицької територіальної громади.

Команду представляли:

  • Боднар Артур Миколайович;
  • Вільчинський Віктор Володимирович;
  • Галаган Олександр Михайлович;
  • Довгань Ігор Олександрович;
  • Кісільов Олег Борисович;
  • Скрипник Микола Анатолійович;
  • Сагайдак Яна Олегівна.

Види змагань:

– армспорт до 80 кг (чоловіки – Боднар А., Скрипник М., жінки –Сагайдак Я.),

– армспорт більше 80 кг (чоловіки – Галаган О., Довгань І.),

– гирьовий спорт до 80 кг і більше (Боднар А, Скрипник М.),

– настільний теніс (Кисільов О., Сагайдак Я. ),

– перетягування канату ( Боднар А., Галаган О., Кісільов О., Довгань І., Вільчинський В.).

В індивідуальному заліку переможцями та призерами стали:

Чоловіки:

Боднар А. – ІІ місце армспорт;

ІІ місце – гирьовий спорт.

Галаган О. – І місце армспорт;

ІІ місце гирьовий спорт.

Скрипник М. – ІІІ місце армспорт.

Довгань І. – ІІІ місце армспорт.

Жінки:

Сагайдак Я. – ІІ місце армспорт.

За результатами змагань команда зайняла І місце з армспорту, ІІ місце з гирьового спорту та ІІІ місце з перетягування канату.

 

Представники команди – Скалецький С.І., Мазур Л.Л.