смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
8 Лютого, 2021, 10:41

Казковий  світ з LEGO

Спостерігаючи за дітьми ми бачимо як вони граються. Саме через гру малята вивчають навколишній світ, знайомляться та спілкуються один з одним, ставлять мільйони запитань та шукають на них відповіді. Через гру формується особистість людини, її становлення та виховання. А у молодшій школі учителі мають прищепити цікавість до навчання також за допомогою LEGO.

Легендарний конструктор люблять усі діти та дорослі, і вже понад 80 років ця гра займає лідируючу позицію серед розвиваючих іграшок. На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти та в початковій школі, вони урізноманітнюють та вдосконалюють навчальний процес, роблять його цікавішим для дітей.

Учні Довгополівської ЗОШ І-ст. із задоволенням поринають у чарівний світ LEGO.  Вони складають будиночки, які об’єднують у казкові міста, збирають LEGO-автомобілі, які рухаються вулицями цих міст та збирають чоловічків, які там проживають.

У дітей зараз на першому місці гаджети, за якими вони проводять чимало часу у ролі пасивного користувача. А конструктор — зовсім інша річ: тут можна щось зробити власноруч, конструювати за власним задумом та втілити свою ідею.  Але спочатку потрібно  проаналізувати цю ідею, спланувати послідовність дій і створити задумане – це вчить дитину досягати мети.

  • Голова Вороновицької ОТГ
    Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)