смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60. 0 (432) 58-70-44
Вороновицька територіальна громада
20 Червня, 2022, 18:56

До уваги орендарів комунального майна!

Вороновицька селищна рада повідомляє, що з метою врегулювання та забезпечення відносин у сфері господарської діяльності відповідно статям 4, 8, 34 Закону України No1160 « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності » та зі змінами і доповненнями до
положення «Про місцеве самоврядування у сфері державного та комунального майна» були розробленні та прийняті нові регуляторні акти та проекти : «Аналіз регуляторного впливу, методика розрахунку орендної плати, положення оренди комунального майна,встановлення ставок податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, відчуження комунального майна та затвердження примірного договору оренди комунального майна» Надалі стисло про зміни що відбулись від 13.04.2022 р. відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 року No 157-ІХ (надалі – Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» No 483 від 03.06.2020 року, яка набрала чинності 17.06.2020 року, та No 630 від 28 квітня 2021року.
Змінено процедуру передачі в оренду комунального майна, в тому числі і продовження договорів оренди з урахуванням військового стану в країні. Відтепер, орендар, який має намір продовжити договір оренди, що підлягає продовженню, звертається до орендодавця із заявою про продовження договору оренди не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії договору оренди.
Якщо орендар не подав заяву про продовження договору оренди у зазначений строк, то орендодавець не пізніше ніж за один місяць до закінчення строку дії договору оренди повідомляє орендаря про те, що договір оренди підлягає припиненню на підставі закінчення строку, на який його було укладено, у зв’язку з тим, що орендар не подав відповідну заяву у визначений Законом строк, та про необхідність звільнення орендованого приміщення і підписання акта приймання-передачі (повернення з оренди) орендованого майна.
Про застосування автоматичного подовження договорів оренди комунального майна на період військового стану.

page1image324764896

Звертаємо вашу увагу на те, що заява подається шляхом заповнення електронної форми через особистий кабінет в електронній торговій
системі. Заяви в паперовій формі подавати не потрібно, оскільки процедуру передачі в оренду майна поза системою заборонено! окрім договорів оренди зареєстрованих без проведення аукціону.

Для надання додаткових роз’яснень та внесення поправок і зауважень, повна інформація стосовно розроблених актів ,проектів , положень , примірного договору оренди комунального майна , та експертний висновок щодо проетів та аналізу регуляторного впливу, висвітлені на офіційному сайті Вороновицької територіальної громади (votg.gov.ua)

положення про відчуження комунального майна

положення про оренду комунального майна

примірний договір оренди

аналіз щодо положення оренди комунального майна

експертний висновок

нова методика розахунку орендної плати

  • Голова Вороновицької ОТГ Ковінько Олександр Геннадійович
  • 23252, смт Вороновиця, вул. Козацький шлях, 60, Вінницька область, Вінницький район
  • тел.(факс) +380 (432) 58-70-44
  • srvoron@ukr.net
  • Пн–Чт: з 8:00 до 17:00 год., Пт: з 8:00 до 16:00 год. (обідня перева з 13:00 до 14:00 год.)