Вінницьке приміське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє:

На сьогодні в нашій  країні актуальним  завданням суспільства є урядова пенсійна реформа. Складовою пенсійної реформи є обов’язкове осучаснення пенсій – тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески(спеціального показника, що використовується під час обчислення пенсій).

З 01.10.2017р. уряд пропонує перерахувати раніше призначені пенсії з використанням показника середньої заробітної плати 3764,40 грн. цей показник застосовують для обчислення пенсій, що призначають у 2017 році (середній розмір заробітної плати за 2014,2015 та 2016рр.). На даний час розміри пенсій залежно від року призначення відрізняються більш ніж утричі.

Вказаний захід ліквідує «зрівнялівку» між пенсіонерами, які оформились на пенсію до 2007 року і тих, хто виходить на пенсію зараз, та дозволить відновити справедливість для тих, хто має більше стажу та в свій час мав вищі заробітки порівняно з іншими.

Окрім цього, Кабінет Міністрів України планує вже з 1 жовтня, а не 1 грудня, як передбачає Закон України «Про бюджет на 2017 рік»,переглянути розмір мінімальної пенсії вона зросте до 1373 грн. та пропонує скасувати 15-відсоткове зниження пенсій пенсіонерам, які працюють.

Наголошуємо, що вище зазначені заходи будуть здійснені з 1 жовтня поточного року.